Profil společnosti

Jsme lídrem na trhu v poskytování virtuálních registračních sídel firem

Společnost SMART Office & Companies, s.r.o. je jednou z nejvýznamnějších společností na trhu v oblasti poskytování prestižních sídel pro firmy, prodeje předzaložených tzv. ready-made společností a poradenství ohledně zakládání a následné správy společností.

Naší dlouhodobou vizí je být partnerem, který usnadní zahájení nebo průběh podnikání po celém světě.

Pronajímáme registrační sídla na 7 místech ve 3 městech České republiky a také na Slovensku. Neustále máme na skladě také desítky ready made společností. Přicházíme s novými řešeními problémů a inovacemi. Proto jsme jako první v Evropě začali nabízet ready made evropské akciové společnosti (SE).

Naše služby jsou rychlé a srozumitelné díky nejmodernějším technologiím, které umožňují spravovat vaši společnost a registrační sídlo v systému virtuální kanceláře eOffice skutečně odkudkoliv.

Její součástí jsou společnosti skupiny SMART Office & Companies, s.r.o., která je pod značkou SMART Companies lídrem v oblasti prodeje ready-made společností a trustových služeb a pod značkou SMART Office předním poskytovatelem registračních sídel a virtuálních kanceláří.

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Aktuality, tiskové zprávy, články.
Vše na jednom místě.

Máte zájem o naše služby?
Chcete se na něco zeptat?

Napište nám
Zavřít