Skok na obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu Vyhledávání Hlavní menu Change language

Ochrana osobních údajů

Je v zájmu společnosti SMART Office & Companies chránit vaše soukromí. Dříve než prostřednictvím tohoto webu poskytnete jakákoli osobní data, přečtěte si prosím následující informace.

Poskytnutím osobních údajů vyslovuje poskytovatel - subjekt údajů - souhlas se zpracováním těchto údajů správcem údajů - společností SMART Office & Companies.

SMART Office & Companies zaručuje, že vaše osobní data nebudou předána ke zpracování třetí straně a budou zabezpečena proti přístupu neoprávněných osob. K vašim osobním údajům má v naší společnosti přístup omezený okruh pověřených osob.

S vašimi osobními údaji bude nakládáno pouze způsobem odpovídajícím příslušným ustanovením zák. č. 101/2000 sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, a to výhradně k těmto účelům:

  • a) zpracování statistických dat
  • b) archivnictví vedené na základě zákona
  • c) nabízení obchodu nebo služeb subjektům údajů
  • d) kontaktování subjektu za účelem nabídky spolupráce
  • e) kontaktování subjetku ve věci soutěže pořádané správcem údajů.

Společnost SMART Office & Companies je oprávněna poskytnout jakékoliv dostupné informace o vaší osobě orgánům činným v trestním řízení.

Video průvodce

Get Adobe Flash player

Pro přehrání video souboru musíte mít nainstalovaný Adobe Flash player.

Splňujeme požadavky kvality

ČSN EN ISO 9001

ČSN ISO/IEC 27001

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.