O nás

Jsme jednou z nejvýznamnějších společností na trhu v oblasti poskytování prestižních sídel pro firmy a virtuálních kanceláří

Společnost SMART Office & Companies, s.r.o. je jednou z nejvýznamnějších společností na trhu v oblasti poskytování prestižních sídel, prodeje předzaložených tzv. ready-made společností a poradenství ohledně zakládání a následné správy společností.

Máme mnohaletou zkušenost s poskytováním registračních sídel a souvisejícími službami. Touto činností se zabýváme již od roku 2003 (původně pod hlavičkou společnosti ASSET TAX, a.s. nyní APOGEO Tax, a.s. – jedné z nejvýznamnějších společností v oblasti daňového poradenství a mezinárodního daňového plánování).

Naší dlouhodobou vizí je být partnerem, který usnadní zahájení nebo průběh podnikání po celém světě.

Silné kapitálové zázemí finanční nám umožňuje poskytovat služby pronájmu registračních sídel až na 13 místech v 6 městech České republiky a také na Slovensku. Neustále máme na skladě také desítky ready made společností. Přicházíme s novými řešeními problémů a inovacemi. Proto jsme jako prví v Evropě začali nabízet ready made evropské akciové společnosti (SE).

Naše služby jsou rychlé a srozumitelné díky nejmodernějšími technologiím, které umožňují spravovat Vaší společnost a registrační sídlo v systému eOffice skutečně odkudkoliv.

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Aktuality, tiskové zprávy, články.
Vše na jednom místě.

Máte zájem o naše služby?
Chcete se na něco zeptat?

Napište nám
Zavřít