Založení společnosti na míru

Přečtěte si aktuality z oboru a články o SMART Office

26. září 2006

Tomáš Jasný (28), designer, se na SMART Companies obrátil na základě reference známé advokátní kanceláře s požadavkem na zajištění potřebných listin pro zápis společnosti s ručením omezeným do Obchodního rejstříku.

Tomáš Jasný (28), designer, se na společnost SMART Companies obrátil na základě reference známé advokátní kanceláře s požadavkem na zajištění potřebných listin pro zápis společnosti s ručením omezeným do Obchodního rejstříku.

Po úvodním telefonátu a osobním jednání jsme seznali, že je pan Tomáš Jasný klasickým případem kreativního člověka, který velmi dobře dělá svou práci v oblasti designu, ale při souboji s byrokracií a úředním šimlem se raději spolehne na odborníky.

Po několika pokusech, kdy byly jím sestavené návrhy na zápis opakovaně zamítnuty - nejprve pro chyby, pak pro chybějící přílohy, svěřil celou záležitost lidem ze SMART Companies, kteří za tři hodiny sestavili potřebné přílohy a podali návrh na zápis, na základě kterého byla nová společnost pana Jasného napoprvé zapsána.

To, co pan Tomáš Jasný řešil sám 3 měsíce, měl prostřednictvím SMART Companies hotovo během 14 dní.

Zpět

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Aktuality, tiskové zprávy, články.
Vše na jednom místě.

Máte zájem o naše služby?
Chcete se na něco zeptat?

Napište nám
Zavřít