www.pravo.cz: Levná kancelář na dobré adrese

Přečtěte si aktuality z oboru a články o SMART Office

18. května 2009

Levná kancelář na dobré adrese

Název zdroje: Právo
Datum vydání: 18. 5. 2009
Nadpis: Levná kancelář na dobré adrese

Krize nutí firmy hledat rezervy a jednou z mnoha položek v rozpočtu je provoz kanceláří. Výrazně tak roste zájem o takzvané virtuální kanceláře, tedy sídlo firmy, které platíte podle toho, jak často jej využíváte.

"V prvním čtvrtletí jsme zaznamenali nárůst poptávky o 35 %. Největší zájem je o office centra v Praze, Brně a Ostravě," potvrzuje tento trend Josef Jaroš ze Smart Office & Companies. K pronájmu sídla patří také služby sekretářky (přeposílání pošty, faxů, vyřizování telefonních hovorů) či plně vybavená zasedací místnost. Ve virtuální kanceláři máte tedy k dispozici veškerý komfort běžné kanceláře, často i něco navíc, a to za zlomek ceny běžné "kamenné" kanceláře. Výhodou je rovněž prestižní umístění v centru významných měst a stálost adresy.

Největší zájem je o takzvaný eOffice, jenž umožňuje neustálý přístup k dokumentům 24 hodin denně 7 dní v týdnu bez ohledu na to, kde se uživatelé fyzicky nacházejí. Klienti mají na zabezpečené certifikované doméně přístup k poště, hlasovým zprávám, faxům a dalším dokumentům online, kdykoli a odkudkoli. Výhody pronájmu sídla využívají především majitelé firem bez vlastních nemovitostí, kteří nechtějí mít z důvodů prestiže sídlo společnosti doma, případně vlastní kancelář a sekretářku po většinu roku ani nepotřebují. Dále jsou to podnikatelé, kteří nepotřebují fyzicky pevnou adresu. Pokud jde o zaměření, nejčastěji se jedná o podnikatele působící v oblasti služeb a obchodu.

Zdroj: Právo

Zpět

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Aktuality, tiskové zprávy, články.
Vše na jednom místě.

Máte zájem o naše služby?
Chcete se na něco zeptat?

Napište nám
Zavřít