Studenty zajímá evropská společnost

Přečtěte si aktuality z oboru a články o SMART Office

29. listopadu 2007

Téma evropských společností (societas europaea) je atraktivní pro podnikatele, novináře, veřejnost – i studenty...

Téma evropských společností (societas europaea) je atraktivní pro podnikatele, novináře, veřejnost – i studenty. Na pozvání doc. Hesse proto připravil Ing. Vítězslav Hruška ze společnosti SMART Office & Companies přednášku pro studenty čtvrtých a pátých ročníků Provozně-ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze.

V rámci cyklu přednášek o mezinárodním obchodě tak studenty 27. listopadu seznámil o výhodách i nevýhodách evropských společností, o historii tohoto právního útvaru i o možnostech jejího praktického využití českými podnikateli. „Diskuse po přednášce potvrdila, že se studenti v problematice výborně orientují a uvědomují si všechny výhody této ojedinělé právní formy podnikání, stejně jako naši klienti, což potvrzují i naše statistiky zájmu a prodeje společnosti českým podnikatelům“ shrnul seminář Hruška.

O SMART Office & Companies

SMART Office & Companies, s. r. o. je odborníkem na prodej a správu obchodních společností v České republice. Společnost využívá stabilní zázemí investiční skupiny NATLAND Group, jejímž je členem. Toto finanční zázemí se odráží ve vysoké kapitálové vybavenosti společnosti, jako jedna z mála v České republice má neustále na skladě ready made akciové společnosti. SMART Office & Companies je také průvodcem v podnikání zahraničním osobám, nabízí řešení veškeré legislativně-administrativní agendy spojené se zahájením podnikání v ČR.

Zdroj: smartcompanies.cz

Zpět

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Aktuality, tiskové zprávy, články.
Vše na jednom místě.

Máte zájem o naše služby?
Chcete se na něco zeptat?

Napište nám
Zavřít