SMART Office & Companies členem IBN

Přečtěte si aktuality z oboru a články o SMART Office

30. března 2007

Společnost SMART Office & Companies, s.r.o. se stala jedním z prvních členů International Business Network of the Czech Republic (IBN}

Společnost SMART Office & Companies, s.r.o. se stala jedním z prvních členů International Business Network of the Czech Republic (IBN) a vůbec prvním členem, který se zabývá prodejem ready-made obchodních společností, poskytováním sídel a souvisejících služeb. Projekt IBN projekt byl oficiálně spuštěn 28. února 2007 na slavnostní gala recepci v hotelu Hilton Prague.

Společnost SMART Office & Companies, s.r.o. se stala jedním z prvních členů International Business Network of the Czech Republic (IBN) a vůbec prvním členem, který se zabývá prodejem ready-made obchodních společností, poskytováním sídel a souvisejících služeb. Projekt IBN projekt byl oficiálně spuštěn 28. února 2007 na slavnostní gala recepci v hotelu Hilton Prague. „Členem IBN jsme se od samotného počátku stali, protože si uvědomujeme význam a důležitost vztahů mezi českou a zahraniční obchodní komunitou.

IBN chápeme jako možnost napomáhat zejména zahraničním podnikům a jednotlivcům při podnikání a v České republice“, shrnul Josef Jaroš, obchodní ředitel společnosti SMART Office & Companies.„Členství SMART Office & Companies v IBN je jedním z praktických příkladů zacílení na zahraniční osoby a umisťování rozšířených balíků služeb nabízejících řešení veškeré legislativně- administrativní agendy spojené se zahájením podnikání v ČR. IBN je pro nás dalším komunikačním kanálem vůči potenciální klientele, které prezentujeme značku SMART Office & Companies jako důvěryhodného a spolehlivého partnera“ dodává Vítězslav Hruška, marketingový ředitel společnosti SMART Office & Companies.

Další informace Vám poskytne:
Vítězslav Hruška
T/F: +420 267 997 701
hruska@smartcompanies.cz
www.smartcompanies.cz

O SMART Office & Companies

SMART Office & Companies je odborníkem na prodej a správu obchodních společností v České republice. Hlavními činnostmi jsou prodej ready-made akciových společností a společností s ručením omezeným, které jsou klientům k okamžité dispozici s možností online koupě v rámci aplikace eSMART, a poskytování sídel, souvisejících služeb a kompletní administrativní servis spojený s chodem českých obchodních společností. SMART Office & Companies je členem silné finanční skupiny NATLAND Group. Více vizte na www.smartcompanies.cz

O NATLAND Group

NATLAND Group je nezávislá progresivní investiční skupina, která je pro klienty důvěryhodným garantem úspěšnosti projektů a pro partnery stabilní oporou a investorem, který je schopen vytvářet a využívat synergické efekty napříč spravovaným portfoliem.NATLAND Group se zaměřuje na finanční a strategické investice do společností s vysokým potenciálem růstu a správu majetku. NATLAND Group se angažuje v řadě veřejně prospěšných projektů, které koordinuje pomocí Nadačního fondu NATLAND. Více vizte na www.natland.cz.

Zdroj: smartcompanies.cz

Zpět

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Aktuality, tiskové zprávy, články.
Vše na jednom místě.

Máte zájem o naše služby?
Chcete se na něco zeptat?

Napište nám
Zavřít