Skupina APOGEO Group rozšiřuje globální prostředky prostřednictvím strategického členství v PrimeGlobal

Přečtěte si aktuality z oboru a články o SMART Office

22. srpna 2012

Skupina APOGEO Group, jejímž členem je SMART Office & Companies, rozšiřuje globální prostředky prostřednictvím strategického členství v PrimeGlobal a s potěšením oznamuje, že její zájmová poradenská asociace změnila název a image, což odráží její postavení jakožto třetí největší asociace poradenských firem na světě.

Skupina APOGEO s potěšením oznamuje, že její zájmová poradenská asociace změnila název a image, což odráží její postavení jakožto třetí největší asociace poradenských firem na světě.

Asociace, dříve známá pod názvem IGAF Polaris, nyní s novým názvem PrimeGlobal, poskytuje skupině APOGEO významné odborné znalosti a prostředky, které splňují rostoucí potřeby klientů, a to jak na mezinárodní, tak na národní úrovni.

„Nový název, logo a webová stránka PrimeGlobal nás odlišuje stejným způsobem, jakým nás odborné znalosti, vztahy a globální konektivita firem, jako je skupina APOGEO, odlišují od mnoha jiných asociací v našem tržním prostředí,“ říká Kevin Mead, generální ředitel PrimeGlobal.

„Zásadní nový pohled a pocit jsou všechno klíčové hodnoty, za kterými si naše asociace stojí: mezinárodní dosah, silné osobní vazby, technické zázemí a zkušenosti, elitní kvalita a služby. Název a image PrimeGlobal jasně vyjadřuje, jak se na nás pohlíží jakožto na asociaci jak ze strany našich členů, tak ze strany klientů, kterým poskytují služby.

Nová webová stránka asociace, www.primeglobal.net, s hrdostí představuje ideového vůdce a odborné zkušenosti skupiny APOGEO. Přístup k firmám PrimeGlobal je snadný co do orientace díky rozšířenému hledání v adresáři, komplexním službám/odvětvovým seznamům a tak dále. Stránka je vynikajícím doplněním prostředků, které mají klienti k dispozici prostřednictvím webových stránek skupiny APOGEO, a dokazuje, že skupina APOGEO může klientům poskytovat přístup, který potřebují u vysoce odborných a technicky zdatných konzultantských firem po celém světě.

PrimeGlobal je třetí největší asociací nezávislých poradenských firem po celém světě, zahrnuje přes 350 vysoce úspěšných nezávislých poradenských firem pro veřejnost s celkovým ročním výnosem přes 2 miliardy amerických dolarů.

Nezávislé členské firmy PrimeGlobal sdružují celkem 2 200 partnerů, 17 000 zaměstnanců a mají 800 kanceláří v 90 zemích po celém světě. PrimeGlobal vznikla fúzí v roce 2011 a poskytuje svým členům nástroje a zdroje, které jim pomáhají dodávat ty nejlepší účetní, auditorské, daňové a manažerské služby klientům po celém světě.

Prostřednictvím PrimeGlobal nabízí nezávislé členské firmy sílu a schopnosti velké celosvětové organizace s technickým zázemím a geografickým dosahem, který by pro samotnou místní firmu byl nemožný.

Zpět

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Aktuality, tiskové zprávy, články.
Vše na jednom místě.

Máte zájem o naše služby?
Chcete se na něco zeptat?

Napište nám
Zavřít