Ready-made společnosti pro developery

Přečtěte si aktuality z oboru a články o SMART Office

25. září 2006

Developerské oddělení významné nadnárodní banky je ochotno poskytnout úvěrové financování residenčnímu developerskému projektu. Podmínkou je společnost bez obchodní historie. SMART Companies má pro developera konkrétní řešení.

Developerské oddělení významné nadnárodní banky je ochotno poskytnout úvěrové financování residenčnímu developerskému projektu. Podmínkou je společnost bez obchodní historie. SMART Companies má pro developera konkrétní řešení.

Ze skladu ready made společností (předzaložených a připravených k použití) si pan Tomáš Chytrý - právní specialista developera - v objednávkovém systému eSMART vybere společnost s ručením omezeným, doplní údaje požadované údaje a během patnácti minut má k vyřešen proces, který u konkurentů SMART Companies trvá celé dny. Během 24 hodin může zvolená osoba za společnost jednat a po připsání  platby za společnost na účet SMART Companies je celá záležitost vyřešena.

Po dokončení projektu se pan Tomáš Chytrý nemusí starat ani o likvidaci společnosti, která již není zapotřebí - vše vyřeší lidé ze SMART Companies.

Zpět

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Aktuality, tiskové zprávy, články.
Vše na jednom místě.

Máte zájem o naše služby?
Chcete se na něco zeptat?

Napište nám
Zavřít