Kupte si bulharskou, rumunskou nebo slovenskou společnost

Přečtěte si aktuality z oboru a články o SMART Office

6. listopadu 2007

Čeští podnikatelé plánující expanzi do investičně zajímavých lokalit Bulharska, Rumunska a Slovenska...

Čeští podnikatelé plánující expanzi do investičně zajímavých lokalit Bulharska, Rumunska a Slovenska mohou od listopadu 2007 pro start podnikání v těchto lokalitách využít služeb společnosti SMART Office & Companies, která jim v dané zemi založí společnost na zakázku.

Společnost SMART Office & Companies rozšířila svoji nabídku usnadnění podnikatelského startu o bulharské, rumunské a slovenské ekvivalenty společností s ručením omezeným a akciových společností. „Reagujeme na stále častější poptávku našich klientů, kteří projevují čím dál intenzivnější podnikatelský zájem o Balkán a Slovensko,“ říká Josef Jaroš, jednatel SMART Ofice & Companies. „Nechají-li si od nás založit společnost na zakázku, ušetří si čas i stres spojený s jednáním s cizími úřady, v případě balkánských zemí se vyhnou i problémům vyplývajícím z jazykové bariéry.“

Využití služeb založení společnosti na zakázku je spolu s koupí tzv. ready-made („předzaložené“) společnosti nejsnazší cestou jak zahájit podnikání. Podnikateli totiž odpadá nutnost absolvovat zdlouhavou administrativní anabázi, složité vyplňování formulářů a fronty na úřadech, vše zajistí specializovaná společnost, která předzaložené společnosti a služby nabízí, a zájemci o novou společnost stačí občanský průkaz či pas.

O SMART Office & Companies

SMART Office & Companies, s. r. o. je odborníkem na prodej a správu obchodních společností v České republice. Společnost využívá stabilní zázemí investiční skupiny NATLAND Group, jejímž je členem. Toto finanční zázemí se odráží ve vysoké kapitálové vybavenosti společnosti, jako jedna z mála v České republice má neustále na skladě ready made akciové společnosti. SMART Office & Companies je také průvodcem v podnikání zahraničním osobám, nabízí řešení veškeré legislativně-administrativní agendy spojené se zahájením podnikání v ČR.

Zdroj: smartcompanies.cz

Zpět

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Aktuality, tiskové zprávy, články.
Vše na jednom místě.

Máte zájem o naše služby?
Chcete se na něco zeptat?

Napište nám
Zavřít