Finanční management: V odbobí krize roste zájem o virtuální kanceláře

Přečtěte si aktuality z oboru a články o SMART Office

19. května 2009

V období krize roste zájem o virtuální kanceláře

Název zdroje:
Datum vydání: 19. 5. 2009
Nadpis: Nadpis: V období krize roste zájem o virtuální kanceláře

Finanční krize nutí firmy hledat rezervy a jednou z mnoha významných položek v rozpočtu je i provoz kanceláří. Výrazně tak roste zájem o takzvané virtuální kanceláře, tedy sídlo firmy, které platíte podle toho, jak často jej využíváte. "V prvním čtvrtletí jsme zaznamenali nárůst poptávky o 35 procent. Největší zájem je o Office Centra v Praze, Brně a Ostravě," potvrzuje tento trend Josef Jaroš ze Smart Office & Companies. K pronájmu sídla patří také služby sekretářky (přeposílání pošty, faxů, vyřizování telefonních hovorů) či plně vybavená zasedací místnost.

Ve virtuální kanceláři máte tedy k dispozici veškerý komfort běžné kanceláře, často i něco navíc a to za zlomek ceny běžné "kamenné" kanceláře. Výhodou je rovněž prestižní umístění v centru významných měst a stálost adresy

Největší zájem je o takzvané eOffice, které umožňují neustálý přístup k dokumentům 24 hodin denně sedm dní v týdnu bez ohledu na to, kde se fyzicky nacházejí. "Službu eOffice využívá zhruba každý druhý klient naší společnosti," uvádí Jaroš a upřesňuje: "Klienti mají na zabezpečené certifikované doméně přístup k poště, hlasovým zprávám, faxům a dalším dokumentům online, kdykoli a odkudkoli."

Výhody pronájmu sídla využívají především majitelé firem, kteří nechtějí mít z důvodů prestiže sídlo společnosti doma.

Zdroj: Finanční management

Zpět

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Aktuality, tiskové zprávy, články.
Vše na jednom místě.

Máte zájem o naše služby?
Chcete se na něco zeptat?

Napište nám
Zavřít