APOGEO jmenovalo nového partnera

Přečtěte si aktuality z oboru a články o SMART Office

2. března 2011

Přední česká poradenská skupina APOGEO poskytující širokou škálu služeb v oblasti auditu, daní, financí, účetnictví a znaleckých služeb pro střední a velké společnosti jmenovala od 1. 3. 2011 Ing. Vítězslava Hrušku do pozice partnera a obchodního ředitele skupiny.

Stěžejní náplní jeho práce bude řízení a rozvoj obchodních příležitostí poradenské skupiny APOGEO a koordinace vztahů vůči významným klientům a partnerům.

Vítězslav Hruška přichází na pozici partnera skupiny APOGEO ze sesterské společnosti SMART Office & Companies, s.r.o., lídra na trhu prodeje ready-made společností a virtuálních kanceláří, kde působil v předchozích pěti letech jako obchodní ředitel a významně se podílel na jejím rozvoji.


„Jmenování na pozici partnera vnímám jako potvrzení toho, že se má dosavadní práce ubírala správným směrem. Zároveň jmenování považuji za novou příležitost, jak z pozice partnera efektivně využít potenciálu týmu skupiny APOGEO při akvizici nových klientů a prohloubení spolupráce s klienty stávajícími“, říká ke svému jmenování Hruška.


Vítězslav Hruška vystudoval Provozně ekonomickou fakultu České zemědělské university v Praze v roce 2004. Obory jeho vzdělání jsou finance a management, marketing a media, hovoří plynně anglicky. Ve volném čase se věnuje golfu.

Zpět

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Aktuality, tiskové zprávy, články.
Vše na jednom místě.

Máte zájem o naše služby?
Chcete se na něco zeptat?

Napište nám
Zavřít