APOGEO GROUP

Přečtěte si aktuality z oboru a články o SMART Office

2. března 2011

Přední česká poradenská skupina APOGEO poskytující širokou škálu služeb v oblasti auditu, daní, financí, účetnictví a znaleckých služeb pro střední a velké společnosti a lídr na trhu prodeje ready-made společností, trustových služeb a virtuálních kanceláří, společnost SMART Office & Companies, s.r.o. transformovali od 1. 3. 2011 svou dlouholetou spolupráci a partnerství do podoby významné poradenské skupiny APOGEO Group.

Obě společnosti, APOGEO i SMART Office & Companies, úzce spolupracovaly již od svého založení v roce 2001. V době založení obě společnosti patřily pod investiční a finanční skupinu NATLAND Group. Po osamostatnění v roce 2010 nyní obě zastřeší právě vznikající APOGEO Group. „Vytvoření skupiny APOGEO Group rozhodně není jen formálním krokem, ale mělo by vést k zintenzivnění kooperace mezi společnostmi, sjednotit strategické řízení a posílit zázemí a v konečném důsledku tak nabídnout širší a flexibilnější portfolio poradenských služeb,“ říká Josef Jaroš, Managing Partner APOGEO Group.

APOGEO Group má za cíl být v krátkodobém horizontu jednoznačně vnímána jako silná, respektovaná skupina, přičemž každá její součást bude patřit mezi významné hráče ve svém oboru, a stát se nejen dynamikou rozvoje a šíří služeb ojedinělým projektem v oblasti poradenských služeb v rámci českého a slovenského trhu.

„Zformování skupiny APOGEO Group společnostmi APOGEO a SMART Office & Companies je prvním krokem k realizaci střednědobé strategie rozvoje obou společností, která obnáší významné rozšíření portfolia služeb a teritoriální expanzi do střední a východní Evropy”, doplňuje Jaroš.

V roce 2010 APOGEO Group dosáhla obratu přes 100 milionů korun, její tým tvořilo bezmála sto odborníků různého zaměření a aktuálně je tvořena společnostmi poradenské skupiny APOGEO poskytující širokou škálu služeb v oblasti auditu, daní, financí, účetního a mzdového poradenství, znaleckých služeb, podnikového poradenství a společnostmi skupiny SMART Office & Companies, s.r.o., která je pod značkou SMART Companies, lídrem v oblasti prodeje ready-made společností a trustových služeb a pod značkou SMART Office, předním poskytovatelem registračních sídel a virtuálních kanceláří.

Vytvořením APOGEO Group vzniká skupina, která je svým stabilním zázemím nezpochybnitelnou jistotou nejen pro své zaměstnance a obchodní partnery, ale především díky širokému, vzájemně navazujícímu portfoliu služeb, pro své klienty.


Zpět

Máte zájem o naše služby? Chcete se na něco zeptat?

Aktuality, tiskové zprávy, články.
Vše na jednom místě.

Máte zájem o naše služby?
Chcete se na něco zeptat?

Napište nám
Zavřít