Skok na obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu Vyhledávání Hlavní menu Change language

Profil společnosti

Společnost SMART Office & Companies, s.r.o. je jednou z nejvýznamnějších společností na trhu v oblasti poskytování prestižních sídel pro firmy, prodeje předzaložených tzv. ready-made společností a poradenství ohledně zakládání a následné správy společností.

Máme mnohaletou zkušenost s poskytováním registračních sídel a souvisejícími službami. Touto činností se zabýváme již od roku 2001 pod hlavičkou společnosti ASSET TAX, a.s. (nyní APOGEO Tax, a.s.) – jedné z nejvýznamnějších společností v oblasti daňového poradenství a mezinárodního daňového plánování. 

Od roku 2011 je SMART Office oficiálně členem APOGEO Group, poradenské skupiny, která je svým stabilním zázemím nezpochybnitelnou jistotou nejen pro své zaměstnance a obchodní partnery, ale především díky širokému, vzájemně navazujícímu portfoliu služeb, pro své klienty.

Naší dlouhodobou vizí je být partnerem, který usnadní zahájení nebo průběh podnikání po celém světě.

Pronajímáme registrační sídla až na 13 místech v 5 městech České republiky a také na Slovensku. Neustále máme na skladě také desítky ready made společností. Přicházíme s novými řešeními problémů a inovacemi. Proto jsme jako první v Evropě začali nabízet ready made evropské akciové společnosti (SE).

Naše služby jsou rychlé a srozumitelné díky nejmodernějším technologiím, které umožňují spravovat vaši společnost a registrační sídlo v systému virtuální kanceláře eOffice skutečně odkudkoliv.

V roce 2010 APOGEO Group dosáhla obratu přes 100 milionů korun. Její tým tvořilo bezmála 80 odborníků různého zaměření a aktuálně je tvořena společnostmi poradenské skupiny APOGEO poskytující služby v oblasti auditu, daní, účetního a mzdového poradenství, outsourcingu mezd a personální agendy, znaleckých služeb a management consultingu.

Její součástí jsou společnosti skupiny SMART Office & Companies, s.r.o., která je pod značkou SMART Companies lídrem v oblasti prodeje ready-made společností a trustových služeb a pod značkou SMART Office předním poskytovatelem registračních sídel a virtuálních kanceláří.

 

SMART Office & Companies, jako součást APOGEO Group, je členem mezinárodní asociace nezávislých poradenských společností Prime Global sdružující 384 členských firem z 89 zemí s více než 16 000 zaměstnanci.

 

Mapa našich registračních sídel v ČR

Get Adobe Flash player

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací